fbpx

SZKOLENIA

ROZWIJAJ SWOJĄ LECZNICĘ,

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES

Nasze szkolenia przynoszą wymierne efekty biznesowe. Mają interaktywną formę angażujących warsztatów,  jest dużo dyskusji, praktyki i świetna atmosfera. Do współpracy zapraszamy ekspertów i trenerów zewnętrznych.

,Poznaj tematy szkoleń:

Ξ VET DREAM TEAM – zarządzanie zespołem w lecznicy weterynaryjnej

Dla właścicieli i menadżerów lecznic weterynaryjnych. Jeśli zatrudniasz ludzi, lub dopiero zamierzasz to zrobić, jeśli chcesz zrekrutować i utrzymać zmotywowany zespół,  poznać „instrukcje obsługi pracownika – mileniallsa”.Jeśli studiujesz lub studiowałeś/łaś na kierunku „Zarządzanie praktyka weterynaryjną” – również zapraszamy!

Aktualnie trwa rekrutacja na moduły tego szkolenia,

więcej info i zapisy – kliknij na wybrany temat:

23.09.23 – Wrocław – Vet Dream Team

 

Skuteczne zarządzanie zespołem, trudne rozmowy.

24.09.23 – Wrocław – Vet Dream Team

Pracuj mniej, motywuj skuteczniej.

4.11.2023 -Łódź -Vet Dream Team

Skuteczne zarządzanie zespołem, trudne rozmowy.

5.11.2023 – Łódź -Vet Dream Team

Pracuj mniej, motywuj skuteczniej.

9.12.2023 – Łódź- Vet Dream Team

Kompetencje szefa: Asertywność, rozwiązywanie konfliktów, wellbeing bez stresu.

Ξ KOMUNIKACJA Z KLIENTEM – użyj magii, która działa!

Warsztaty oparte na metodzie Calgary Cambridge. Uwielbiasz trudne przypadki i leczyć zwierzęta, ale denerwują Cię rozmowy z klientami? Masz wrażenie, że mówisz jak do ściany, masz dosyć ciągłego tłumaczenia i wyczerpujących konwersacji? Na szkoleniu dowiesz co z zrobić, by to zmienić, tak aby każda wizyta stała się dla Ciebie przyjemniejsza i przynosiła większy dochód?

Ξ Trudne sytuacje w VET 

Warsztaty, podczas których umówimy co to naprawdę są trudne sytuacje, poznasz zasady postepowania, co mówić i jak reagować? Wszystko w formie interaktywnej prezentacji, ćwiczeń, a także odgrywania ról. Po co? Po to, abyście czuli  się przygotowani, mieli lepszy komfort pracy na co dzień. Również po to aby trudną sytuację doprowadzić do pozytywnego zakończenia!

Ξ Twoja recepcja – Twoja wizytówka

Czy wiesz że klienci postrzegają Twoja lecznicę, przez pryzmat tego jak się w niej poczuli czyli jakości obsługi? Tak! Recepcja ma ogromny wpływ na doświadczenie klienta – Client Experience CX. To szkolenie – warsztaty, zmieniają jakość pracy i postrzeganie stanowiska recepcji, zarówno w oczach właściciela jak i pracowników!

Aktualnie trwa rekrutacja na otwartą edycję tego szkolenia, 17.09.2023 w Łodzi, więcej info i zapisy tutaj – kliknij

https://warsztaty-dla-recepcji-vet-wrzesien.konfeo.com

Ξ Współpraca w zespole – żegnajcie konflikty – witaj współpraco! 

Czy wiesz, że to co najbardziej ludzie cenią w pracy to dobra, przyjazna atmosfera i wspólne sukcesy? Codzienna praca lekarzy weterynarii jest intensywna, wymaga współpracy pomiędzy wszystkimi w lecznicy. Wtedy sprawdzają się dobre, zgrane zespoły. Aby Twój zespół był zgrany musi mieć wspólne cele, i nauczyć sie dobrze komunikować! Właśnie po to, są te warsztaty!

Ξ FB i inne „internety” w pigułce

Co napisać aby na fanpejdżu FB lecznicy, aby klienci „klikali” i przychodzili? Po co lecznicy Instagram? Co klient widzi w Google? Czy i jak odpowiadać na komentarze – właśnie tego dowiesz się na indywidualnym szkoleniu.

@ Napisz do mnie, aby otrzymać indywidualną ofertę współpracy.

Pracuję w także w ramach projektu Kobiety Weterynarii.pl – którego jestem współautorką.