fbpx

FRIS®

SKUTECZNA METODA

FRIS® to nowe narzędzie diagnostyczno-rozwojowe, sprawdzona i skuteczna metoda.

FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystasz Twoje naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.  Sprawdź, czy jesteś: Zawodnikiem, Badaczem, Wizjonerem czy Partnerem?

FRIS® w lecznicy weterynaryjnej odkrywa obszary największej efektywności osobistej i zawodowej – to świetne narzędzie, aby Twój biznes funkcjonował efektywniej, i abyś miał więcej satysfakcji ze swojej pracy i abyście wszyscy w Twojej lecznicy – Ty i Twoi pracownicy pracowali w większym zaangażowaniem!

Odkryj, jak inni postrzegają Twoje zachowanie

Twój Styl Myślenia opisuje preferowany przez Ciebie sposób reagowania i komunikowania się, co bardzo mocno wpływa na to jak jesteś postrzegany przez otoczenie. Przykładowo: Zawodnicy łatwo ustawiają się w opozycji, nie boją się rywalizacji i konfrontacji. W sytuacji, gdy po prostu wyrażają swoją opinię, inne Style Myślenia mogą uznawać, że Zawodnik dąży do konfliktu.

Poznaj działania, w których się sprawdzisz

FRIS® opowiada o rolach i typach działań, które są dla Ciebie wygodne i naturalne. Może się okazać, że jest wiele obszarów, z którymi do tej pory jeszcze nie miałeś do czynienia. Przykładowo silne perspektywy Relacji i Faktów oznaczają, że jesteś skłonny zarówno do rywalizacji, jak i aktywnej współpracy. Cenisz sobie nawiązywanie kontaktów, chętnie wspomagasz się perswazją w negocjacjach, jesteś dobry w sprzedaży i szeroko pojętym „prowadzeniu interesów”.

Bądź jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry

Osoby o różnych Stylach Myślenia różne działania traktują jako najfajniejsze. Przykładowo Badacz ma dużą satysfakcję z budowania optymalnych rozwiązań, podczas gdy Partnera „uskrzydlają” działania, w których odczuwa i daje innym wsparcie. Jeżeli skupisz się na ćwiczeniu tego, co lubisz robić – szybko staniesz się w tym lepszy – przez co jeszcze chętniej będziesz się w takie działanie angażował. Samo się napędza 😉

OFERTA 

Ξ FRIS® konsultacja indywidualna

Ξ FRIS® Vet 360 – szkolenie dla całego zespołu lecznicy, poprzedzone konsultacją FRIS®: budujące więzi, współpracę i komunikację – w całościowej perspektywie 360 stopni.